Konjeniški klub PrKral

Poletni tabori in dogodki

Poletni tabor je namenjen otrokom, ki si želijo bližine konj, se naučiti hranjenja konj, njihove oskrbe, čiščenja konja, pristopa h konju, osnov jahanja, skrbi za opremo.

Tisti, ki to že znajo, pa znanje obnovijo in poglobijo.

AKTUALNO

POLETNI TABOR

Teden bomo preživeli v poučno-zabavnem vzdušju. Večino našega časa bomo preživeli v družbi konjev, jih jahali in se naučili njihove pravilne oskrbe in nege. Preko ustvarjalnih delavnic se bomo o njih naučili veliko zanimivosti. Poleg aktivnosti s konji se bomo na našem poletnem taboru tudi kopali, igrali družabne igre, imeli večere ob tabornem ognju, dobro jedli (tudi vegetarijanci) in spali.

DOPOLDANSKI PROGRAM

• Zajtrk,
  • Hranjenje in oskrba konj,
  • Malica
  • Čiščenje in priprava konj za jahanje, jahanje
  • Počitek, družabne igre

POPOLDANSKI PROGRAM

• Družabne in športne igre,
  • Ustvarjalne delavnice,
  • Poučne delavnice o konjih (lonžiranje, tuširanje, delo z mladimi konji), jahanje brez sedla, voltižiranje, kviz,
  • Pohod in kopanje,
  • Lov na zaklad,
  • Obisk bleda – Dinopark Bled in vožnja z vlakcem,
  • Večerja ob tabornem ognju

Vse to in še več je že vključeno v ceno »TEDNA S KONJI«

Program je primeren za otroke nad starostjo 7 let, posebni dogovori za mlajše so možni.

Tabor se izvaja tudi v slabem vremenu, program se lahko prilagodi vremenu.

Ponujamo možnost udeležbe brez nočitev in z nočitvam:
CENA PETDNEVNEGA TABORA Z NOČITVAM ZNAŠA 360 eur/os.

Ob prijavi bratcev/sestric priznavamo na drugega otroka 10% popust.

Rezervacije in dodatna vprašanja: anja.jakelj@gmail.com ali 041 888 302 (Anja) ali preko kontaktnega obrazca.

POLETNI TABOR

DOPOLDANSKI PROGRAM

• Zajtrk,
  • Hranjenje in oskrba konj,
  • Malica
  • Čiščenje in priprava konj za jahanje, jahanje
  • Kosilo
  • Počitek, družabne igre

POPOLDANSKI PROGRAM

• Družabne in športne igre,
  • Ustvarjalne delavnice,
  • Pohod in kopanje,
  • Lov na zaklad,
  • Obisk bleda – Dinopark Bled in vožnja z vlakcem,
  • Večerja ob tabornem ognju

Vse to in še več je že vključeno v ceno »TEDNA S KONJI«

Tabor se izvaja tudi v slabem vremenu, program se lahko prilagodi vremenu.

Ponujamo možnost udeležbe brez nočitev in z nočitvam:
CENA PETDNEVNEGA TABORA Z NOČITVAM ZNAŠA 360 eur/os.Ob prijavi bratcev/sestric priznavamo na drugega otroka 10% popust.

DOGODKI

S svojimi člani nekajkrat na leto organiziramo srečanja, kot so novoletno obdarovanje, pikniki, tematske zabave.

O vseh dogodkih vas redno obveščamo na naši FB strani.